Tooted

CleanEko RM Oy on spetsialiseerunud kõikvõimalike puhastusalal kasutatavate kemikaalide asendamisele loodus- ja inimsõbralike puhastusvahenditega. Seejuures ei anna me armu ainete puhastusefektiivsusele ning seepärast otsime pidevalt uusi võimalusi tuua Teieni järjest tõhusamaid ja ohutumaid puhastusalal ja hügieenis kasutatavaid aineid. Praegusel hetkel saab Eesti Vabariigis meie käest osta:

Chrisal on biotehnoloogiaettevõte, millel on revolutsiooniline visioon hügieenist. Chrisal on välja töötanud parimad ja kõige uuenduslikumad PROBIOOTILISED puhastus- ja isikuhoolduslahendused, mis on kasutusele võetud paljudes erinevates valdkondades nagu näiteks toitlustus, lennundus, autotööstus, autopesulad, hooldussektor, põllumajandus, koolid, spordirajatised, büroohooned ja ka erasektor. Tooted, mis pole mitte ainult keskkonnasõbralikud, vaid isegi elumuutvad, kasulikud nii inimestele kui kogu planeedile. Avastage Chrisali poolt välja töötatud ja toodetud uusima probiootiliste hügieeni- ja hooldustoodete põlvkonda.

Uuenduslikud vee baasil tooted, mis on välja arendatud kasutades maailma tipptehnoloogiat. Uuritud, arendatud ja toodetud Suur-Britannias. Need revolutsioonilised vee baasil tooted põhinevad teadusel mitte lahustitel ning on ohutumad nii kasutajale kui ka loodusele. Eco Solutions`i poolt välja töötatud ja toodetud värvieemaldusained on ideaalseks abimeheks nii isetegijale kui ka professionaalile. Ökonoomne kasutada – toimib efektiivsemini kui traditsioonilised lahustid. Enamus metüleenkloriidi vabad värvieemaldid asendavad vaid ühte ohtlikku lahustit, aga Eco Solutionsi patenteeritud tehnoloogia abil asendati ohtlikud lahustid veega. See on ohutum variant nii sulle kui perele.